• "İSTANBUL NAKLİYAT"

    "İstanbul Şehir içi Nakliyat'ta Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Profesyonel Çözümler"

TIKLA ARA

TIKLA ARA

İstanbul bölgesinde şehirler arası veya uluslararası gitmesi gereken eşya veya yüklerin paketlenmesi konusunda destek sağlamak amacıyla oluşturulan servisimiz, İstanbul merkezindeki müşterilerimizin eşyalarını veya yüklerini başka bir yere gitmesi gereken ürünlerin ön hazırlığını paketleme ve ambalajlama işlerini yapıyoruz. Müşterilerimiz ev eşyaları paketleme, ufak tefek özel eşyaların ambalajlanması, mutfak eşyaları, giysi gibi eşya kolileme çalışmasını talep edebilirler. İstanbul ev eşyaları paketleme, kolileme, ambalajlama ev nakliye sayesinde sevkiyatlarını rahat bir şekilde yapmalarına olanak sunmaktadır. İstanbul şehir içerisinde olsun, şehirler arası nakliye olsun, uluslararası nakliye olsun özel hizmet sağlanmaktadır.

İstanbul ev eşyası paketleme, eşya ambalajlama, eşya kolileme ve nakliye firmaları ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın.

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ NAKLİYE İŞLERİ KOMPLE ARAÇ SİSTEMİ İLE YAPILMAKTA, ŞEHİR İÇİ AMBAR, KARGO & PAKET TAŞIMACILIĞI SUNULMAMAKTADIR.